• Dekarz Stanisławów
  • Dachy Stanisławów
  • Naprawa Dachów Stanisławów
  • Krycie Dachów Stanisławów
  • Dekarz Stanisławów
  • Dachy Stanisławów
<

Dekarz Dachy Pogotowie Renowacja Dachów Krycie Dachów Naprawy Dachów Więźby Poprawki Konserwacja Dachów Papy Termozgrzewalne DACH-MISTRZ Stanisławów

Dekarz Stanisławów - Pogotowie Dachowe

DACH-MISTRZ jest to firma blacharsko-dekarska z Stanisławowa, działająca na terenie całego województwa mazowieckiego. Historia firmy sięga 1957 roku. Nasza firma szczyci się tym, że wiedza i tradycja dekarska przekazywana jest w niej z pokolenia na pokolenie. Dewizą firmy są rzetelność, uczciwość, solidność, wysoka jakość i przystępna cena.

Kryjemy dachy wszelkimi dostępnymi na rynku materiałami:
-dachówka ceramiczna i betonowa
-blachodachówka
-blacha płaska na rąbek stojący, aluminium, miedź, tytancynk
-blacha trapezowa
-papa termo-zgrzewalna
-gont bitumiczny
-krycie blachą miedzianą oraz tytancynkową w karo

Wykonujemy również wszelkie inne prace związane z renowacją oraz konserwację pokryć dachowych:
-konstrukcje więźb dachowych
-altanki
-montaż okien dachowych
-obróbki komina
-montaż systemów rynnowych
-odśnieżanie dachów
-przeglądy roczne dachów
-wymiana pokryć dachowych

-malowanie dachów
-mycie dachów
-wszelkie obróbki blacharskie
-naprawy dachów
-usługi murarskie(kominy, grille itp.)
Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu z Nami.

Dekarstwo-dział zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów materiałami dekarskimi, takimi jak: dachówkami, blachodachówkami, kamieniem np. łupkiem naturalnym lub strzechą, papą termozgrzewalną. Prace dekarskie przeprowadzane są na wysokości, na dachach płaskich lub pochylonych. Do obowiązków dekarza należy: przyszykowanie miejsca pracy w tym zabezpieczenie dróg komunikacyjnych, przygotowanie odpowiednich rusztowań lub pomostów, sporządzenie elementów pokrycia np. obróbka rynien, dróg spustowych itp., przygotowanie i transport materiałów i narzędzi na dach, prace związane z właściwym kryciem dachu i wykończeniem krycia dachu (np. smołowanie i żwirowanie papy, obróbki blacharskie). Dekarz może również rozmontować stare dachy-częściowo oraz całościowo, Instaluje, dopasowuje i naprawia metalowe elementy dachów, takie jak klamry, rynny, montuje i demontuje okna dachowe itp.

Usługi

Krycie Dachów

Krycie Dachów Stanisławów

Budujesz dom, bądź remontujesz dach? Potrzebujesz solidnego pokrycia dachowego wykonanego z najwyższej jakości materiałów dachowych. Skontaktuj się z Nami.

Dachy Stanisławów

Pogotowie Dachowe Stanisławów

Nasza firma świadczy usługi 24h/dobę. Masz problem? Dach przecieka? Dzwoń! Pomożemy.

Naprawa Dachów Stanisławów

Dekarz Stanisławów

Obsługa Dekarska Stanisławów

Nasza firma zapewnia solidną i w rozsądnej cenie okresową obsługę Twojego dachu. Którą realizuje wykwalifikowany zespół.

Pogotowie Dachowe Stanisławów

Renowacja Dachów Stanisławów

Mieszkasz w zabytkowej kamienicy i dach przecieka? W krótkim czasie i solidnie przeprowadzimy renowację oraz wszelkie naprawy.

Poprawki Dachowe Stanisławów

Pogotowie Dachowe

Okna Dachowe Stanisławów

Twój dom ma niezagospodarowane poddasze w związku z brakiem światła? Nasza firma oświetli Twoje poddasze dzięki instalacji nowoczesnych okien dachowych.

Naprawa Dachów Stanisławów

Altany Stanisławów

Masz piękną działkę? Potrzebujesz miejsca do odpoczynku po ciężkim dniu. DACH-MISTRZ umili Ci czas budując dla Ciebie solidną altanę.

Naprawa Dachu Stanisławów

Papy Termozgrzewalne

Papy Termozgrzewalne Stanisławów

Papy termozgrzewalne- używane są przede wszystkim do hydroizolacji fundamentów, ścian, i pokryć dachowych – zarówno starych, jak i nowych

Więźby Dachowe

Więźby Dachowe Stanisławów

Więźba dachowa – jest to stelaż dachu stanowiący konstrukcję nośną (najczęściej drewnianą), na której spoczywa pokrycie dachowe (np. dachówka)

Kontakt

   Stanisławów
   505-061-903
   (22)126-80-26
   kontakt@dach-mistrz.com.pl
   www.dach-mistrz.com.pl


Dach-Mistrz | Pogotowie Dachowe | Dachy | Dekarz | Dachy Stanisławów | Dekarz Stanisławów | Mycie Dachów | Pokrycia Dachowe